Kirándulás a Mikulásgyárba

Nagy örömünkre szolgált az a Heves Város Önkormányzatától kapott ajándék, mellyel a programban résztvevő tanulóinknak szebbé tették a karácsonyi várakozás idejét.

Iskolánk 2. és 6. osztályosai 2019. december 16-án hétfőn a Millenáris Parkba kirándulhattak kísérőikkel. Látogatást tettek a Mikulásgyárban, ahol megtekintették az ajándékfeldolgozó műhelyt, találkozhattak a Mikulással is. Érdekesnél érdekesebb programok színesítették napjukat: korcsolyázhattak, volt játszóház és Nintendó ház is. Mindezeken túl még a  szervezők minden gyermeket megvendégeltek.

Köszönjük a lehetőséget Heves Város Önkormányzata Projektmenedzsment Csoportjának, hogy iskolánk tanulóit egy tartalmas kirándulással meglepték!