Karácsonyra hangolódva

Lelki nappal készültek a Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda hevesi tanulói a közelgő ünnepre 2019. december 14-én délelőtt.

Először a harmadik gyertyát gyújtották meg az adventi koszorún a második osztályosok. Meghitt műsoruk méltó nyitánya volt a délelőtti programoknak. Köszönet a felkészítő pedagógusoknak, Borbásné Nagy Tünde, Ungváriné Alexy Andrea és Szedlák Péter tanítóknak.

A Szubjektív zenei csoport karácsonyi koncertjével folytatódott a program. A  lelkes közönség együtt énekelt a zenekarral, majd vastapssal jutalmazta a zenészek produkcióját.

A délelőtt hátra lévő részében izgalmas programok vártak a diákokra: fényútjárás, kézműves foglalkozások, előadás a karácsonyi jelképekről, interaktív kvízjáték. A nap zárásaként az újtelepi templomban a Papler Pál atya által celebrált mise zárta a 2019-es év karácsonyi lelki napját a hevesi katolikus iskolában.

december 17, 2019