Újabb szép siker a megyei diákolimpián

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda négy tanulója -Pikula Zalán, Pikula Máté, Csintalan Kristóf és Bányácski Norbert- állt asztalhoz az asztalitenisz diákolimpia megyei döntőjében. Az Andornaktályán megrendezett eseményen népes mezőny (20 fő) gyűlt össze a 3-4. korcsoportos fiúk versenyében. A torna csoportmérkőzésekkel kezdődött, ahonnan a csoportok győztesei jutottak a negyeddöntőbe. A legjobb nyolc pingpongos közé három diákunk- Pikula Zalán, Pikula Máté, Csintalan Kristóf- is bejutott. Legeredményesebb versenyzőnk Pikula Máté lett, aki egy nagyon izgalmas és színvonalas mérkőzésen nyert bronzérmet. A csapat minden tagjának jár a gratuláció, mert első megyei versenyükön példásan helytálltak.