IV. Fellegi Sándor Sakk Emlékverseny 2019

A Római Katolikus Plébániahivatal aulájában került sor 2019. november 16-án, szombaton 10 órai kezdettel a Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda hagyományos sakkversenyére immár negyedik alkalommal. Ezúttal már három megye négy iskolájából összesen 14 tanuló versenyzett egymással hatfordulós svájci rendszerben az értékes díjakért. Heves, Nógrád és B-A-Z megye sakkot szerető katolikus iskolák tanulói vettek részt a rendezvényen.
A verseny végeredménye:
Egyéni:

1. hely Oravecz Kristóf – Pásztó, Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola

  1. hely Oravecz Kinga – Pásztó, Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  2. hely Zsapka József – Heves, Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda

 

Csapat:

  1. hely Pásztó, Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  2. hely Heves, Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  3. hely Tenk, Szent Imre Katolikus Általános Iskola
  4. hely Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola

A verseny megrendezéséhez nyújtott támogatásért és segítségért köszönet illeti Bódor Istvánné igazgató asszonyt, továbbá Nagy István plébános urat azért, hogy újra méltó otthont a rendezvényünknek, valamint Rauch Ferenc versenybíró urat, hogy ügyelt a szabályokra és a verseny tisztaságára! Köszönet Nagy Béla és Szedlák Bence volt tanítványainknak, középiskolai tanulóknak (EJROK), hogy önkéntes munkájukkal segítették a rendezvény sikerét!

Gyimesi Attila szervező

november 19, 2019