Augusztus 20-i rajzverseny

2019.augusztus 19-én délután 14 órától ebben az évben is megrendezésre került az UNIBASE Kft. (Macska papírbolt) által szponzorált és lebonyolított általános iskolai rajzverseny. Minden hevesi iskola 20 fővel képviseltette magát a versenyen.

A rajzok témája ebben az évben az „Új kenyér” köré összpontosult. Az alsó tagozatos gyerekek egy énekelt mondókát illusztráltak, míg a felsős tanulók az úgynevezett „Magyarok Kenyerét” és az ahhoz kapcsoló hagyományt ábrázolták.

Ezen a versenyen iskolánk tanulói igen jól szerepeltek.

Eredmények

I – II. osztályos kategória:               Kukoly Sára                                             3. hely

III – IV. osztályos kategória:          Dobóczi Fanni                                         1. hely

Mezei Ádám                                            2. hely

Kis Flóra Réka                                         3. hely

VII – VIII. osztályos kategória:      Kovács Veronika                                     1. hely

Lajer Nóra                                                2. hely

 

szeptember 6, 2019