Rendhagyó óra a Polgármesteri Hivatalban

Iskolánk kezdeményezésére 2019. május 31-én, pénteken délelőtt egy társadalmi és állampolgári ismereteket tartalmazó foglalkozáson vehettek részt iskolánk 8.a osztályos tanulói. A végzős diákokat Sveiczer Sándor polgármester és Dr. Nagy Péter jegyző fogadta. A másfélórás találkozó során a gyerekek megismerkedhettek a polgármester és a jegyző feladataival, betekintést kaptak az önkormányzat működésébe és bejárhatták a városvezetők kalauzolása mellett a hivatal épületét is. Végül vidám fotókat is készíthettünk. Nagyon örülünk annak, hogy sikerült a hasznos és tartalmas információk segítségével gyarapítani tanítványaink ismereteit! Köszönet érte Polgármester Úrnak és Jegyző Úrnak! Sétánkat a Helytörténeti Gyűjteményben fejeztük be, melynek négy évig hűséges látogatói voltunk!

Gyimesi Attila történelemtanár

június 5, 2019