ZENÉLŐ UDVAR

Ha május, akkor a hevesi Szent Gellért iskolában Zenélő udvar. Sajnos az időjárás nem volt kegyes hozzánk, ezért idén a tornateremben rendeztük meg ezt a zenés műsort.

Először a Kicsinyek Kórusa énekelt gyermekdalokat a tőlük megszokott vidámsággal és lelkesedéssel, majd a zeneiskolában hangszeren tanuló növendékek léphettek a színpadra. Hallhattunk hegedűn, csellón, gitáron, fúvós hangszereken, zongorán és szintetizátoron játszó gyerekeket. A műsor a Szent Gellért Kórus fellépésével és egy közös énekléssel zárult.

Ez alkalommal is szeretném megköszönni a Zeneművészeti Tagintézmény pedagógusainak segítő közreműködését!

Heves, 2019. május 17.                                             Szabadné Dudás Ildikó szervező tanár