Kiváló eredménnyel zárták a megyei atlétikaversenyt a Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanulói

Május 6- án rendezték Egerben az atlétika pályabajnokság megyei döntőjét. A Szent Gellért Katolikus Iskolát hét tanuló képviselte a megyei döntőben.

A gyerekeknek szélsőséges időjárási körülmények között- szakadó esőben- kellett pályára lépniük.
Barta Zoltán a rossz körülmények ellenére kiváló 13,96 méteres lökésének köszönhetően állhatott a dobogó legfelső fokára.
Csernei Fanni az egyik legnehezebb versenyszámban, az 1500 méteres síkfutásban szerzett aranyérmet.
A 4×100 méteres fiú váltó nagyszerű váltásainak köszönhetően jutott az országos döntőbe. A váltó tagjai: Sárközi Zoltán, Kőmíves László, Molnár Dániel és Vágó Viktor
Révész Gergőre távolugrásban szerzett ezüstérmet.
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőjüknek, Mátyás Ferencnek  a kiváló eredményekhez!