Hagyományőrző nap a Radics udvarban

A hagyományoknak megfelelően az idei év majálisa Hevesen ismét a civilek szervezésében, a Háziipari Szövetkezet udvarán került megrendezésre.

Az egész napos változatos rendezvény szakmai védnöke, a Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója, Dr Ódor Klára volt.

A változatos és érdekes programok mellett városunk tehetségeinek díjazására is sor került. A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanulói közül négyen kaptak jutalmat kiemelkedő tanulmányi-, verseny- és kulturális tevékenységéért. A „Heves város tehetséges tanulója” elismerést Szabó Zsolt országgyűlési képviselő úrtól, és Sveiczer Sándortól, városunk polgármesterétől vehettek át.

Szívből gratulálunk díjazott tanulóinknak: Patkovics Dóra, Kertész Lili Anna, Kolláth Márk és Szabari Dominik, nyolcadik osztályos tanulóknak!