Éneklő Ifjúság Hangversenyen a Szent Gellért Kórus

Nagy izgalommal és lelkesedéssel készültünk az idei év hangversenyére. Egyházi dalokat énekeltünk az egri Forrás Szabadidő Központ színpadán.

A zsűri ezüst minősítést adott a kórusnak, melyre nagyon büszkék lehetünk. Dicséret illet minden kórustagot, akik kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, egységes megjelenésük és fegyelmezett, a társakra figyelő tiszta éneklésük mind a zsűri és a közönség tetszését is elnyerte. Szólistáink közreműködése is emelte a Szent Gellért Kórus produkciójának színvonalát, Lajer Nóra és Divald Mátyás énekszólója, Csernei Fanni fuvolajátéka és Pikula Máté gitár kísérete.

Szereplés után, a kicsit esős idő ellenére városnézésre, egy kis közös sétára is szakítottunk időt. Köszönetemet fejezem ki a kórust kísérő pedagógusoknak, Besenyeiné Zsidai Mónika és Valovics Anikó tanítónőknek, és a felvételeket készítő tanulóinknak, Rédei Barnabásnak és Szabari Dominiknak, hogy elkísértek bennünket, együtt izgultunk és örülhettünk a sikernek!

Heves, 2019. április 15.                                 Szabadné Dudás Ildikó kórusvezető