Karácsonyi ünnepség iskolánkban

Lázas készülődés előzte meg a karácsonyi ünnepséget, mely a 2018-as esztendő utolsó tanítási napján, december 20-án, csütörtökön volt, gyönyörű hóesés kíséretében.

Iskolánk legifjabb tanulói közreműködésével meggyújtottuk az adventi koszorú negyedik gyertyáját is, mely a szeretet jelképe. Így már mind a négy gyertya lángja hirdeti, közeledik a világosság, és hamarosan örvendezhetünk, kis Jézus születésére emlékezve.

A készülődés örömét sok szép vers, hangszeres produkciók, színjátszóink pásztorjátéka és kórusaink ünnepidéző műsora tette emlékezetessé. Már hagyomány, hogy a műsor végén kisorsoljuk a fenyőfát is. Idén egy első osztályos kislány volt a szerencsés nyertes. A Szülői Munkaközösség idén is minden osztálynak egy kis ajándékkal kedveskedett.

Juhász Gyula szívhez szóló soraival kívánunk szeretetteljes ünnepeket és eredményekben gazdag boldog újévet iskolánk valamennyi tanulójának, családjaiknak és dolgozóinknak!

Heves, 2018. december 21.                                                                 Az iskolavezetés

„Betlehemi csillag

Szelíd fénye mellett

Ma az égen és a földön

Angyalok lebegnek.

Isten hírvivői

Könnyezve dalolnak

Békességet, boldogságot

Földi vándoroknak.”