Szent Miklós ünnepe

Meglepetés várta iskolánk tanulóit az osztálytermekben december 6-án reggel. Mindenki padján csoki mikulás fogadta a gyermekeket, melyet az iskolától kaptak.

Nyolc óra után nagy várakozással és lelkesen fogadták a Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda alsó tagozatos tanulói a város Mikulását. A tornateremben egy kis verses, énekes műsorral készültek az osztályok. Nagyon köszönjük a hevesi önkormányzat támogatását, hogy még csomagot is kaphattak tanulóink.

Tanítás után, délután két órakor folytatódott a program: színjátszós tanulóink vidám jelenettel és táncokkal tették emlékezetessé Szent Miklós ünnepét. A műsor után az osztályokban folytatódott a rendezvény ajándékosztással, a szülői munkaközösség jóvoltából. A délután egy táncos összejövetellel zárult.

Köszönet a szervezőknek a program lebonyolításáért és az ajándékokért!

Heves, 2018. december 10.                                                    Szabadné Dudás Ildikó ig.h.