Kedves vendégek fogadása

A Szent Miklós napi előkészületek alkalmával, december 5-én nagy szeretettel hívtuk és fogadtuk Heves város tagóvodáinak nagycsoportosait. Közel 100 gyermek és a kísérő óvodapedagógusok, dajka nénik látogattak el a Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda tornatermébe.

Iskolánk tanulói és a szervező pedagógusok kedves Mikulás napi műsorral és kis ajándékkal lepték meg az óvodás vendégeket.

Először a Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola színjátszó tagozatának tanulói egy vidám verses, zenés, táncos összeállítással kedveskedtek a vendégeknek. Majd egy zenei blokkban a negyedikesek csengettyűs zenekara és zeneiskolás hangszeresek játszottak. A harmadik osztály tanulói pedig énekeltek és egy közös játékra hívták az óvodásokat.

A jó hangulatú produkciók végén a 4.a osztály néptáncosai két vidám moldvai táncot mutattak be a közönségnek, majd felkérték a kis vendégeket is egy közös táncra, akik nagy örömmel és lelkesedéssel vettek részt a produkcióban.

A program végén iskolánk tanulói az általuk készített Mikulás napi ajándékot adták át a meghívott óvodásoknak.

Heves, 2018. december 5.

Szabadné Dudás Ildikó

ig.h.