MÉZES REGGELI

Iskolánk is csatlakozott az országos programhoz, így 2018. november 16-án tanulóink érdekes előadást hallhattak a mézfogyasztás egészségre gyakorolt hatásáról.

Egy ismert hevesi méhész, Győr Győző látogatott el hozzánk. Interaktív foglalkozás keretében mutatta meg a gyermekeknek a méz immunerősítő-, és az egészségre gyakorolt kedvező hatásat. Hozott magával a méhészetben használt eszközöket és kész termékeket is. Ezeket a résztvevők kezükbe is vehették. Előadónk igen látványos képekkel illusztrálta a sok információt, melyet a tanulók nagy érdeklődéssel hallgattak.

Az előadás végén lehetőség nyílt kérdések feltevésére, melyet vendégünk örömmel megválaszolt. A program kóstolóval végződött, amelyen az érdeklődők többféle mézkülönlegességet is megízlelhettek.

Heves, 2018. november 21.