Balassi emlékplakett

A 2017-2018-as tanévben BALASSI EMLÉKPLAKETT kitüntető díjban részesült:

FODOR ANIKÓ

aki nyolc éven keresztül példás irodalmi munkát és kiemelkedő művészi tevékenységet folytatott.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

A szép magyar beszéd elkötelezett híve, minden évben indult a Gárdonyi Gáza Gimnázium által megszervezett megyei szépkiejtési versenyen, ahol 5.-es korában különdíjat kapott.

Ebben a tanévben a Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános iskola által szervezett Szentírás felolvasó versenyen 1. helyezést ért el. A Szép magyar beszéd verseny megyei fordulóján első helyezett lett, az országos fordulón pedig bronz Kazinczy-jelvényt kapott.

Számos versmondó verseny díjazottja első osztályos kora óta.

Kiemelkedő eredményei vannak népdaléneklésből is. 6.-os korában a Tiszán innen, Dunán túl megyei népdaléneklési minősítő versenyen arany minősítést kapott, ebben a tanévben pedig a „Nits Márta” Országos Ökumenikus Népdaléneklési versenyen Arany minősítést ért el.

8 éve tagja a Harmónia AMI színjáték tanszakának. Csodálatos hangját, hegedűjátékát tánctudását, színészi tehetségét minden előadáson megcsodálhattuk.

június 27, 2018