JUTALOMKIRÁNDULÁS

2018.június 18-án a diákönkormányzat jutalomkirándulást szervezett azoknak a diákoknak, akik a tanév során aktívan részt vettek iskolánk programjaiban: papír- és kupakgyűjtés, elemgyűjtés, karitatív munka, diák-önkormányzati tevékenységek.

Debrecenbe utaztunk, ahol az Egyetemen érdekes programokat, előadásokat szerveztek számunkra pl.: a víz felszínformáló munkája óriás terepasztalon, a drónok szerepe a mezőgazdaságban…(köszönet érte Abriha Dávidnak). Ezek után az egyetem botanikus kertjét tekintettük meg.  Sétáltunk a debreceni Nagyerdő parkjában, játszottunk, fagyiztunk. A Nagyerdei Stadiont is körbejártuk. Hazafelé megálltunk a Hortobágyon, ahol a végtelen puszta növény és állatvilágát csodáltuk meg.

Este sok-sok élménnyel tértünk haza.

Árvainé Lassu Rita
DÖK segítő pedagógus