Iskolanyitogató

Iskolánkban először került megrendezésre az Iskolanyitogató elnevezésű rendezvényünk. Ide a leendő első osztályos gyermekeket és szüleiket vártuk.

A vendégek ízelítőt kaphattak az intézményünkben folyó szabadidős tevékenységekből. A meghívottak láthatták az 1. osztályosok néptánc bemutatóját és hallhatták a Kicsinyek Kórusát, zeneiskolás tanítványunk hangszeres bemutatóját. A Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola színjátszó tanszakának tanulói, „A palacsintás király” című előadásából mutattak be egy részletet.

Miután Bódor Istvánné igazgatónő bemutatta intézményünket, kötetlen beszélgetés zajlott az iskolavezetés, a tanító nénik és a szülők között. A kellemes, családias hangulatú délutánról az elkészült fényképek tanúskodnak.

Ficsór Nikolett
tanító