Farsangi forgatag Heves város óvodásaival

2018.február 6-án a Szent Gellért Katolikus Általános Iskola farsangi vigasságra hívta a város óvodásait, akik immár második alkalommal vendégeskedhettek nálunk.

A 3. osztályos tanulók bemutatták a kicsiknek jelmezes farsangi produkciójukat, a pingvinek és eszkimók találkozását, valamint egy vicces főzőshowt. Hallhattak verseket, de az apróságok is megtanulhattak egy-egy verset és mondókát. Majd ügyességi játékok keretében célba dobhattak babzsákokkal és teniszlabdákkal. Kisebb táncos mulatság is kerekedett, ahol volt seprűtánc, valamint páros tánc labdákkal egyensúlyozva. Népszerű volt az alkalmi akadálypálya, melyen mindenki átküzdhette magát. A sok élmény és mozgás után megvendégeltük látogatóinkat. Jóízűen fogyasztották a finom farsangi fánkokat. Búcsúzóul az alsós tanulók által készített farsangi szemüveggel ajándékoztuk meg kis vendégeinket.

Borbásné Nagy Tünde
tanító