Rajz és irodalmi pályázat rendőr módra

A heves megyei rendőrök értékes ajándékokkal díjazták a legjobb alkotásokat készítő óvodásokat és iskolásokat.

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Területi Kisebbségi Kapcsolattartási Munkacsoportja 2017. november elején pályázatot hirdetett óvodás (3-6 éves), alsó tagozatos (7-10 éves) és felső tagozatos (11-15 éves) gyermekek részére „Egy kutyás járőr napja” témakörben – írja a police.hu.

A megye valamennyi általános iskolájából és óvodájából közel 300 rajz és irodalmi alkotás érkezett a főkapitányságra, ahol azokat a munkacsoport tagjai értékelték.

Fotó: police.hu

Korosztályonként díjazták rajz kategóriában az első három, míg irodalmi kategóriában az első két helyezettet, akiknek az értékes ajándékokat 2017. december 14-én adta át a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársa. Az óvodások és iskolások örömmel fogadták az intézményekbe látogató rendőröket.

A pályázat nyertesei:

Irodalmi kategória:

Alsó tagozatosok:

  1. Burai Karolina (Heves, Szent Gellért Katolikus Általános Iskola)
  2. Molnár Kálmán (Heves, Szent Gellért Katolikus Általános Iskola)

Alkotásaik megtekinthetőek 2017. december 19-től a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság aulájában.

szerző: Molnár Helga