Harmatcsepp tanulmányi verseny döntője Budapesten

Alsó tagozatos tanulóink ebben a tanévben is 4 tantárgyban vettek részt a Tanítók Fekete István Egyesülete által kiírt tanulmányi versenyen. A 40 hevesi tanítványunk mellett tagiskoláink – Pély, Tarnaszentmiklós, Boconád – tanulói közül is szép számmal voltak versenyzőink. Országosan 2300 gyermek mérette meg magát. Az országos döntőre 2017. május 27-én, szombaton került sor Budapesten, a Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpontban. Erre 3 hevesi tanítványunk kapott meghívást az elődöntőn elért eredményeik alapján. Az országos döntőn nagyszerű helyezéseket értek el. Büszkék lehetünk rájuk!
Barkóczi Márk 4. osztály, matematika    II. helyezés, felkészítője: Tajti Ferencné
Kolláth Kornél 2.a osztály, matematika  VI. helyezés, felkészítője: Borbásné Nagy Tünde
Nagy Noémi 2.a osztály, magyar nyelv   IX. helyezés, felkészítője: Borbásné Nagy Tünde