Iskolanyitogató

2017.március 24-én és 31-én intézményünkben vendégül láttuk az 1. osztályba készülő óvodásokat és szüleiket.

Bemutató órákon megismerték a szülők és a gyerekek a leendő első osztályos tanító néniket. Majd rajzpályázat díjátadójával egybekötött rendezvénnyel vártuk őket. A programok között a nap színfoltja volt a Harmónia Művészeti Iskola színjátszó és néptánc tanszakának bemutatkozása és a Kicsinyek kórusának előadása.

A második nap folyamán betekintést nyertek vendégeink az alsó tagozatos diákok mindennapjaiba. A szülők kíséretében különböző tanítási órákon vettek részt. A negyedik osztály óráiba aktívan bekapcsolódtak, megismerkedtek a hitélet néhány mozzanatával is

Zárásaként, miután megvendégeltük látogatóinkat, kézműves foglalkozás kezdődött a leendő tanító nénik vezetésével. Az elkészített mozgatható figurát zenére megtáncoltattuk és vidáman jó hangulatban köszöntünk el egymástól. Szeptemberben találkozunk!

Tajti Ferencné és Ungváriné Alexy Andrea