Legek versenye a farsangi jelmezbemutatón

Kilenc osztály és egyéni versenyzők szálltak harcba a LEGEK díjaiért Hevesen. A városi jelmezversenyen most is megmutathatták a hevesi oktatási intézmények gyermekei a legszebb, legötletesebb, leglátványosabb egyéni, vagy csoportos maskarákat, nem kis fejtörést okozva az értékeléssel megbízott zsűrinek.

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola másodikos tanítványai elhozták a cirkuszok mutatványait, a hetedikes diákok pedig macsó kutyusokként és dögös cicusokként ejtették ámulatba a nagyérdeműt, Kolumbusz amerikai felfedezését pedig a 6.b álmodta újra.

Legvarázslatosabb: Csimbumm Cirkusz ( Szent Gellért Katolikus Általános Iskola, 2.b osztály)

Legbevállalósabb: Kutyák és Macskák (Szent Gellért Katolikus Általános Iskola 7. osztály)

Legbecsapósabb: Kolumbusz felfedezte Amerikát, de lekéste (Szent Gellért Katolikus Általános Iskola 6.b osztály)

Egyéni jelmezesek: Tóth Balázs  3.osztály , Lólé Lolita 4.osztály, Nagy Gyula 4. osztály .

Minden fellépő gyermek és az őket segítő szülők, felkészítő tanárok megérdemelnek egy hatalmas gratulációt és köszönetet, hiszen a nem mindennapi produkciók csodássá tették ezt a szombat délutánt.

Forrás: Hevesi Hírportál