A nyolcadikosok búcsúztatása a Szent Gellért katolikus Általános iskola és Óvoda Boconádi Tagiskolájábanban

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda Boconádi Tagiskolájában is megtartottuk a rendhagyó ballagási ünnepségünket 2020. június 13-án 10 órakor.

A 7. osztály feldíszítette a 8. osztályt, a folyosót és a lépcsőt. Méltóképpen búcsúzhattak végzős diákjaink intézményünktől.

Az osztályból négy tanuló írhatta,be nevét az iskola emlékkönyvébe a nevelőtestület döntése alapján:

• Fricz József Levente,
  • Kemenyiczki Eszter,
  • Lukács Anna és
  • Majoros Dóra.

Ők tanulmányi, művészeti, közösségi és sport tevékenységük alapján kerültek kiválasztásra.

Három tanuló könyvjutalomban részesült:

• Juhász Bálint,
  • Kis Dénes és
  • Rafael Nikolett Dzsenifer.

Természetesen minden búcsúzó diáknak további sok sikert kívánunk, középiskolás éveik legyenek új élményekkel teli, találjanak új barátokat, de minket sem feledjenek el.

június 29, 2020