Sporttábor 4. osztály

A sporttáborban a 4. osztályos gyerekek nagyon sok új, számukra még ismeretlen játékkal és mozgásos, sportos feladattal ismerkedtek meg. Ezeknek a játékoknak a célja a mozgásfejlesztés mellett a közösségépítés és az együttműködés kialakítása, fejlesztése. A hét során kirándultunk a Mátrába, gyalogtúrán vettünk részt, majd Sástó területét is bejártuk. Ellátogattunk Hevesre a Sportcsarnokba is, ahol a gyerekek kipróbálhatták a fallabdát, a pingpongot, bowlingot, focizhattak és csocsózhattak is. Az utolsó napon akadálypályán haladhattak végig kerékpárral, görkorcsolyával, rollerrel, majd egy zsúr keretében megbeszéltük a  hét élményeit és lezártuk a tábort.

június 27, 2019

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.