Tanévzáró

2019. június 19.-én zártuk iskolánkban a 2018/2019-es tanévet. Az évzárón összegeztük a tanév eseményeit. Ebben a tanévben is jól teljesítettek taulóink, sok versenyen értek el kimagasló eredményeket. A tanulmányi munkában, közösségi életben végzett munkájukat szép könyvekkel, oklevelekkel jutalmaztuk. Az iskola egy nagy kaland, sok próbálkozás, újrakezdés,bosszankodás, öröm jellemzi.

Böjte Csaba testvértől származó idézet összefoglalja, hogyan is álljunk az iskola mindennapjaihoz az elmúlt és a következő tanében is.

“Tudnod kell, hogy sok-sok vázlat után születik meg a remekmű. Ne add fel! Egy életed van, egyetlen dobás. Nem érdemes kishitűen, félszegen egy helyben topogni, vagy duzzogva félreülni. Tudj kacagni saját kudarcaidon és kezdd elölről.” (Böjte Csaba)

 

 

 

június 25, 2019

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.