Tanulmányi kirándulás a Nyíregyházi Vadasparkba

Ebben a tanévben iskolánk a Nyíregyházi Vadasparkba látogatott el, 105 gyermek és 14 pedagógus részvételével.

Programunk kezdetén megnéztük a fóka showt, majd osztályonként bejártuk az állatkert területét.

Minden gyermek térképpel közlekedett. Az alsós tanulók a pedagógusok segítségével, míg a felsős gyerekek csoportokban, de önállóan fedezték fel a látnivalókat.

A park területén található 10 D-s moziban lehetőség nyílt filmek megtekintésére. Ide kisebb csoportokban tudtak beülni a gyermekek.

A nap végére sok hasznos információ birtokába került mindenki, nem csak az állatokról, hanem a különböző élőhelyeikről is.

Az egész napos túra végén tudatosult bennünk, hogy a mérések (wearfit) alapján több. mint 12 kilométert tettünk meg. Ebben a környezetben a gyerekek észre sem vették ezt a terhelést.

június 22, 2019

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.