Ballagás

 

  1. június 15-én 10 órakor iskolánk folyosói és tantermei virágban pompáztak, 16 diákunk intett búcsút általános iskolai tanulmányainak.

Tagintézmény-vezetőnk, Nagy Sándorné kedves szavai indították új célok felé a nyolcadikosokat. Lukács Anna és Fricz Levente a 7. osztályos diáktársak nevében búcsúzott, Majoros Dóra és Rafael Dzsenifer verssel köszöntötte a ballagókat. Bibók Dóra mondott köszönetet a tantestületnek, a szülőknek a búcsúzók nevében, Besenyei Noémi, Király Mária Magdolna és Szabó Renáta verssel köszönt el.

A hagyományokat követve az iskola Emlékkönyvébe kerültek azon nyolcadik osztályos tanulók fényképei, akik példás magatartásukkal, szorgalmukkal, kiemelkedő sporteredményeikkel, közösségi tevékenységükkel iskolánk büszkeségei: Besenyei Adrienn, Besenyei Noémi, Bibók Dóra, Mihics Kristóf, Szabó Renáta, Veréb Luca Boróka.     

Kitűnő bizonyítványáért Díszoklevélben részesült Veréb Luca Boróka. Könyvjutalommal ismerte el iskolánk Balogh Bálint és Hajdu Gergely tanulmányi versenyeken való eredményes részvételét, Király Mária Magdolna fáradhatatlan kulturális tevékenységét, Szabó Luca kiemelkedő sporteredményeit.

 

 

 

június 22, 2019

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.