Családi hét

Május 2. hetében iskolánkban családi hetet tartottunk. A hét minden napján olyan programokon vehettek részt a gyerekek amelyek a családok fontosságara hívták fel a figyelmüket.

Ennek keretében köszöntöttük az édesanyákat, nagymamákat illetve a 20 éves jubileumát ünneplő helyi nyugdíjas klub tagjait. A gyerekek a műsorokban táncoltak, énekeltek, szavaltak. A hét többi napján kicsik és nagyok különböző programokon vettek részt: terítési verseny, családi kirándulást tervező verseny, különböző nemzetek anyák napi ünnepének bemutatása, családi költségvetés tervezése és családfa készítő verseny. Minden tanuló nevezhetett a hétre meghirdetett rajzpályázatra amelynek témája szintén a család volt.

Reméljük, hogy a gyerekekben tudtuk erősíteni a családi összetartozás érzését.

 

 

május 24, 2019

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.